Dünyanın en genç annesi lina medina'yı daha önce hiç duymuşmuydunuz. Lina medina 5 yaşında anne olmuştur. İlk çocuğunu sezeryan ile 7 aylık iken doğurmuştur.
5 yaşında doğum, en küçük yaştaki doğum, lina medina kimdir, lina medina viki,
Merhaba Arkadaşlar yeni bir merak bölümü yazısı ile sizinle karşı karşıyayım. Bugün size aslında böyle bir konu yokken ve öyle bakınırken karşıma çıkan ve ilginç, merak uyandırıcı olan bu kızın hikayesini yani Dünyanın En genç Annesi Olan Lina Medina’nın hikayesini kısaca anlatacağım. Keyifli Okumalar….

Dünyanın En Genç Annesi 5 yaşında ki Lina Medina;

Lina Medina’nın hayat hikayesi 27 Eylül 1933 tarihinde Peru’da bir kasaba’da doğması ile başladı. Henüz 5. Yaşını doldurmamışken doktorlar Lina’nın karın bölgesinde bir tümör olduğunu düşündüler. Ama hastahane de yapılan tetkiklerde ve çekilen röntgenlerde karnında bir iskelet yapısının olduğu orta çıkmıştır ve o zaman Lina Medina’nın tam 7 aylık hamile olduğu anlaşılmıştır. Lina 5 yaşında ilk oğlunu 7 aylık iken sezeryan ile doğurdu.Çocuğun ismi Gerardo olup, çocuk ismini kendisini doğurtan doktordan almaktadır. Çocuğun gelişimi ve sağlığı normal düzeylerdeydi ve bundan dolayı Lina dünyanın en genç annesi ünvanın ile dünyanın her tarafında yankılanmaya başlamıştı. Bunun üzerine Lina’dan doku örnekleri alındı ve çıkan sonuçlara göre Linan’nın Puberte Prekoks hastalığından dolayı iki yaşında adet görmeye başladığı anlaşılmıştı ve bu sebepten ötürü cinsel organları yetişkinler gibi gelişmişti. Babasını kızına taciz ettiği şüphesiyle yargıladılar ama daha sonra delil yetersizliğinden serbest kaldı. İlk oğlu 40 yaşında kemik hastalığından ötürü öldü. Lina Medina şimdilerde Meksika’da kocasıyla beraber 38 yaşında dünyaya getirdiği bir oğluyla beraber yaşıyor.
Yazımı okuduğunuz için Teşekkürler.
Yeni yazılarda görüşmek üzere Allah’a Emanet Olun. Sağlıcakla Kalın…
Yeni yazılardan anında haberdar olmak için Ücretsiz E-Posta Aboneliğinizi yapmayı Unutmayınız….

Yorum Yap:

0 comments: