nasıl blog açılırMerhaba Arkadaşlar
Bildiğimiz üzere blog diye bir şey var ve bunların açmamızı sağlayan hizmetler var. Bugün size bunların en ünlülerinden birisi olan Blogger’ı nasıl kullanabileceğinizi, Blogger hizmetinin diğer hizmet sağlayıcılara göre avantajlarını size anlatmaya çalışacağım. İlk olarak Blogger nedir? Onu öğrenelim.


Blogger Nedir? 

Blogger Google’ın bize ücretsiz blog açmamızı sağlayan bir hizmetidir. Bu hizmette herşey ücretsizdir ve kesinlikle sizden bir ücret talep edilmez. Diğer blog açmamızı sağlayan hizmetlere göre daha kullanışlı ve elverişlidir.

Blogger kullanmanın avantajları nelerdir?

Blogger, bildiğiniz üzere bir google hizmetidir ve google hizmeti olduğundan Blogger blogları da diğer internet sayfalarından bir tık öndedir. Hosting ve Domain masrafı yoktur. Blogunuz internet aleminin en güvenli sunucularında ücretsiz olarak barınır. Yapmak ya da değiştirmek istediğiniz bir bölüm olursa rahatlıkla bunu kontrol paneli üzerinden yapabilirsiniz. Diğerlerine göre daha kullanışlıdır. Blogunuzun tasarımını değiştirmek istediğinizde bu da kısa ve kolay bir yolla halolur.
Blogger ile blog açtığınızda diğer blog hizmetlerine göre bloğunuza  Adsense eklemeniz ve para kazanmanız daha kolaydır.

Blogger kullanmanın avantajları kısaca böyle. Şimdi tek yapacağınız hemen blogger.com a girip örnekad@blogspot.com adında bir adres oluşturmak ve yazmaya başlamak. Kolay gelsin. Blogger’a hemen başlamak istiyorsanız ;
Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve blogu nasıl açabileceğinizi hemen öğrenin.

Yorum Yap:

0 comments: